baterie łazienkowe
Armatura łazienkowa

Baterie czarne, złote a może białe?

Łazienka może być urządzona na wiele sposobów. Wybór produktów dziś jest ogromny. Możemy przebierać nie tylko w stylistyce, ale i kolorystyce. Dużym zróżnicowaniem cieszą się baterie. Dostępne są dziś w wielu wersjach kolorystycznych. Nie musimy się wiec ograniczać, do tych najbardziej popularnych chromowanych. Niektórzy producenci mają w swojej ofercie baterie, które dostępne są w praktycznie wszystkich wariantach kolorystycznych.

 baterie do łazienki

Do jakich łazienek czarne baterie

Kolor czarny kojarzony jest z elegancją, stylem, szykiem, powagą. Barwa ta z całą pewnością przyciąga wzrok i wywołuje w nas emocje. Oczywiście czarne baterie nie będą dobrze wyglądały w każdej aranżacji. Zazwyczaj są one niezwykle nowoczesne, dlatego lepiej jeśli znajdą się w minimalistycznych, współczesnych wnętrzach. Idealnie pasują do wnętrz, w których kolor czarny odgrywa jakąś role. Mogą być też kontrapunktem kolorystycznym dla białej ceramiki czy ścian.

Czarne baterie będą dobrze wyglądały także w połączeniu razem z naturalnymi materiałami, takimi jak: kamień, drewno. Możliwości aranżacyjnych jest co najmniej kilka. Czarne baterie łazienkowe mogą wyglądać różnie. Przede wszystkim tym czy wykończone są na wysoki połysk czy są w macie. Warto pamiętać jednak o tym, że nie każdy model, będzie bezproblemowy podczas czyszczenia. Dlatego przed podjęciem decyzji, co do danego modelu warto przeczytać opinie na ich temat, oraz zapoznać się szczegółowo z danymi technicznymi. Modele, które posiadają specjalna powłokę, będą najlepsze.

Polecany sklep: LazienkiABC – Czarne baterie w najlepszych cenach!

Złote baterie – dla kogo?

Nie wszystkie łazienki są nowoczesne i minimalistyczne. Równie często aranżacja ich jest inspirowana dawnymi epokami. W takich wnętrzach panuje zupełnie inny klimat. Są to wnętrza z duszą, w których można poczuć się po prostu wyjątkowo! W takich właśnie aranżacjach idealnie sprawdzą się złote baterie. Styl vintage nie może się wręcz bez nich obyć.

Oczywiście decydując się na tego typu baterię, należy zwrócić uwagę na to, z czego została wykonana i jak gruba jest warstwa farby. Te, które mają jej bardzo mało, nawet podczas czyszczenia mogą zostać uszkodzone. Wtedy nie będą wyglądały estetycznie i zamiast być wyjątkową dekoracją, będą odstraszały. Chcąc mieć dobrej jakości złote baterie należy kupić ją od sprawdzonego producenta.

Wielu producentów z branży łazienkowej ma w swojej ofercie kolorowe baterie. Nie muszą być to zawsze modele, które kojarzone są z określonym stylem. Mogą być to produkty, które wprowadzą do wnętrza porcję koloru i zmienią w ten sposób odbiór wnętrza.