armatura Grohe
Armatura łazienkowa

Dlaczego warto postawić na baterie marki Grohe?

Marka Grohe znana jest nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale także na całym świecie. Marka ta w swojej ofercie posiada produkty, które nie tylko cechuje ciekawy design, ale także wysoka jakość wykonania. Szczególnie armatura Grohe cieszy się niezwykłą popularnością. A wszystko to za sprawą idei i zasad zrównoważonego rynku, które mają wpływ na funkcjonalność produktów. Baterie tej marki są ponadto wyjątkowo trwałe, wytrzymałe i bezproblemowe podczas czyszczenia. Jeśli zastanawiasz się na jakie baterie warto jest postawić – koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem!

baterie umywalkowe Grohe

Wysoka jakość w przystępnej cenie – Grohe

Śmiało można powiedzieć, że firma Grohe łączy w swoich produktach ciekawy wygląd z funkcjonalnością. Ponadto wiele z modeli dostępnych jest w przystępnych cenach. Warto wspomnieć także o tym, że baterie tej marki zostały wyposażone w jedne z lepszych na rynku ceramiczne głowice. Dzięki tej głowicy możliwe jest błyskawiczne ustawienie pożądanej temperatury wody oraz natężenie strumienia. Głowice pokryte są specjalną substancją, która to wydłuża okres ich żywotności.  Poza tym praktycznie każda bateria posiada technologię, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody. Przekłada się to na niższe rachunki za wodę, jest to związane z proekologicznym podejściem do życia.

Szeroka oferta baterii Grohe!

Tak naprawdę bez różnicy czy zależy Ci na baterii podtynkowej, natynkowej, klasycznej, minimalistycznej, nowoczesnej czy retro – wszystkie tego typu modele znajdują się w ofercie marki Grohe. Poza tym poszczególne rodzaje baterii Grohe różnią się nie tylko sposobem montażu, designem, wielkością, ilością uchwytów/kurków i ceną, ale także i kolorystyką. W ofercie dostępne są baterie czarne, złote czy białe.

Szczególnym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszą się baterie czarne. To właśnie one pasują do wnętrz nowoczesnych i mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym łazienkowej przestrzeni. Mogą być częścią uzupełniającą czarne wnętrze lub być kontrapunktem kolorystycznym w łazienkach jasnych.

Wybierając baterie Grohe, warto jest skorzystać z oferty sklepów branżowych. Tylko tam bowiem ma się pewność, że sprzedawane produkty są fabrycznie nowe i wolne od wad, a także można w tego typu sklepach otrzymać do baterii niezbędne części zamienne.

Bez różnicy czy zdecydujesz się na zakup baterii Grohe czy innych, przed ich zakupem warto jest zapoznać się z ich parametrami technicznymi. Dobra bateria umywalkowa to taka, która nie tylko jest designerskim dodatkiem, ale i będzie dobrze spełniała swoją rolę przez wiele lat. Polecane baterie wykonane są z mosiądzu, który jest materiałem trwałym i odpornym na korozje. Poza tym dobra armatura powinna być wyposażona w ceramiczne elementy czy w systemy, dzięki którym możliwe jest ograniczenie zużycia wody. W dzisiejszych czasach jest to również nie bez znaczenia. Niska cena czy ciekawy wygląd armatury nigdy nie powinny być jedynymi determinantami, decydującymi o zakupie.