Łazienka

Hydromasaż w domowej łazience – czy warto?

Jeszcze kilka lat temu masaże wodne były możliwe tylko w specjalnych ośrodkach rehabilitacyjnych, sanatoriach. Dziś tego typu urządzenia mogą znaleźć się w naszych domach. Cena za nie jest tak wysoka jak na samym początku, gdy pojawiły się na rynku. Hydromasaż jest tym czymś, co może zamienić naszą łazienkę w miejsce, w którym nie tylko się myjemy, ale także regenerujemy.

Nowoczesne wanny z hydromasażem

Wielu producentów z branży łazienkowej posiada w swojej ofercie wanny z hydromasażem. Oczywiście znajdują się tam modele i lepsze i gorsze. Podpowiadamy na co zwracać uwagę, by wybrany przez nas produkt spełniał najwyższe standardy. Przede wszystkim wanna powinna posiadać dysze ustawione w różnych punktach, by mogły one masować całe ciało.

wanny

Te wanny, które są jednymi z lepszych posiadają specjalne dysze, których zadaniem jest masaż placów i karku. Posiadają także dysze do masażu bocznego, stóp czy do masażu powietrznego. Taki masaż działa tak naprawdę na całe ciało. Nie tylko odstresowuje po ciężkim dniu, ale ma także potwierdzone właściwości lecznicze. Hydromasaż łagodzi ból pleców, karku czy mięśni. Dobrze wpływa tak naprawdę na wiele zwyrodnień, chorób. Tak naprawdę jednak jest to dobre rozwiązanie także dla osób, które mają pracę siedzącą, chcą schudnąć, mają zaburzenia trawienia czy problemy ze skórą.

Kompleksowa oferta wanien: www.nanolazienki.pl/Wanny-c4

Dobra wanna z hydromasażem to też taka, która zużywa małpo prądu, a także jest cicha. Niektóre modele posiadają funkcję automatycznej dezynfekcji. System ten ułatwia dezynfekcję wanny i utrzymanie jej w należytej czystości. Wanna powinna posiadać dotykowy wyświetlacz. Ponadto wanny z hydromasażem powinny posiadać kilka systemów, dzięki którym można dopasować odpowiedni dla indywidualnych wymagań. Funkcje takie jak: podgrzewanie masującego powietrza, automatyczne osuszanie czy dodatkowa chromoterapia – zwiększa komfort użytkowania. Urządzenia dobre nie należą do najtańszych, jednak z całą pewnością taki relaks na wyłączność jest tego wart!