Łazienka

Sprawdzamy opinie o kabinach Radaway

W dzisiejszych czasach wybór kabin prysznicowych jest ogromny. Tak naprawdę szukając tej odpowiedniej możemy wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Wiele z nich jest podobnych. Jednak parametry techniczne różnią się znacznie od siebie. Warto więc zanim podejmiemy właściwą decyzję sprawdzić nie tylko walory estetyczne, ale i parametry techniczne, bo to właśnie od nich zależy czy dana kabina będzie praktyczna i będzie spędzała swoją funkcję przez wiele lat.

Na pierwszy rzut oka kabina, która jest tania i wygląda tak jak ta droższa, może nawet po krótkim czasie użytkowania stać się niefunkcjonalna. Złej jakości uszczelki mogą być nieszczelne i być odpowiedzialne za zachlapanie podłogi. Drzwi wykonane z tworzywa szybko wchodzą w reakcje z detergentami i w rezultacie stają się matowe i porowate. Z każdym użytkowaniem wyglądają coraz gorzej. Z całą pewnością lepiej jest wybrać kabinę od znanego i cenionego producenta – wtedy będziemy mieli pewność, że korzystanie z niej będzie prawdziwą przyjemnością!

Sprawdź link – NANOlazienki – Oficjalny dystrybutor kabin Radaway

kabiny prysznicowe radaway

Kabiny Radaway – wysoka jakość na wyciągnięcie ręki!

Polski producent Radaway jest uznawany za jednego z lepszych. Kabiny Radaway doceniane są nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie za najwyższą jakość i ciekawe wzornictwo. Wykonane zostały one bowiem z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Okazuje się, że dla producenta Radaway nie ma rzeczy niemożliwych!

Kabiny te to nie tylko standardowe modele, ale i przede wszystkim takie, które są wręcz uszyte na miarę. Z oferty producenta wybrać i zaprojektować można kabinę, która będzie idealnie wypełniała przestrzeń na poddaszu, taką która będzie połączona razem z wanną, będzie posiadała ściankę działową lub wiele innych. Tak naprawdę tylko wyobraźnia może stanowić nasze ograniczenia.

Firma Radaway jest elastyczna, nie tylko jeśli chodzi o sam kształt kabiny, ale także i jej design. Istnieje bowiem możliwość wykonania na niej specjalnego grawera. Grawer może być wybrany z wzorów udostępnionych przez firmę, a także może być to nasz pomysł. Wystarczy decydując się na niego przesłać zdjęcie wysokiej jakości. Koszt wykonania usługi uzależniony jest powierzchni. Dzięki emu rozwiązaniu możemy mieć kabinę swoich marzeń!

Powłoki ochronne w kabinach Radaway

Kabiny Radaway wybierane są nie tylko ze względu na ciekawy design, ale także to, że są niezmiernie proste podczas czyszczenia. Posiadają powłoki, które posiadają właściwości hydrofobowe. Woda na ich powierzchni łączy się z sobą i spływając zabiera z sobą wszelkiego typu zanieczyszczenia i osady. W efekcie kabina nie posiada nieestetycznych zacieków. Powłoki są dobrym rozwiązaniem, jednak lepszą opcją jest kupienia kabiny ze szkłem zmodyfikowanym. Wtedy to będziemy mieli pewność, że nigdy powłoka się nie zużyje, a sprzątanie jej przez cały okres użytkowania będzie bezproblemowe.