wanna wolnostojąca
Łazienka

Wanna wolnostojąca- królowa łazienki

Wanna zajmuje szczególne miejsce w łazienkowym królestwie. W ofertach producentów możemy znaleźć wiele propozycji wanien. Nadal wielu klientów decyduje się na wanny różnego rodzaju zamiast kabin prysznicowych. To właśnie bowiem one określane są jako synonim luksusu i relaksujące kąpiel w wannie nie może równać się z niczym innym! Wybierane są wanny narożne, asymetryczne, klasyczne, ale też wykonane z różnego rodzaju materiałów.

wanna akrylowa

Luksusowe wanny wolnostojące

Jedną z ostatnio popularnych jest wanna wolnostojąca. Nie da się ukryć, że wanny wolnostojące nadają szykownego wyglądu wnętrzom łazienki, oraz elegancji i stylu. Wanny wolnostojące przeznaczone są zwłaszcza do większych pomieszczeń lub łazienek średniej wielkości, ale też do bardziej ekskluzywnych pokoi kąpielowych w nowoczesnych loftach.

Wanny wolnostojące wyróżniają się stylem. Można oczywiście znaleźć wannę w stylu nowoczesnym, ale też w retro – stawianych na nóżkach z odpowiednio dobraną baterią. Wanny wolnostojące proponuje wielu znanych producentów jak Massi, Omnires, Besco, Kerra, Rea.

Wanny wolnostojące mocno wpisują się w nowoczesne trendy i znów są na topie. Stanowią doskonałą dekorację łazienki, ale są też funkcjonalne. Można je postawić na środku łazienki, w rogu i przy ścianie w każdym z tych przypadków łazienka wyglądać będzie wykwintnie i stylowo.

Wiele osób uwielbia takie wanny, ponieważ to dzięki nim we własnej łazience można poczuć się ekskluzywnie i komfortowo, a kąpiel staje się prawdziwym relaksem.

Wanna wolnostojąca – z jakiego materiału najlepsza?

Przy wyborze wanny wolnostojącej należy pamiętać, że są wanny okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne bądź inne asymetryczne. Możemy kupić wannę ze szkła, akrylu, lub kamienia naturalnego. Rynek proponuje dowolność wyboru. A zapoznając się z nasza ofertą mogą Państwo sprawić, że łazienka dzięki wannie wolnostojącej nabierze nietuzinkowego wyglądu i smaku.

Źródło artykułu: www.lazienkiabc.pl/Wanny-wolnostojace-c457